Elementární energie

Pokud chcete vaše tělo a mysl navrátit do rovnováhy, využijete k tomu elementární energii. Co to je? A kde se tady vzala? Nemusíte se ani příliš snažit, elementární energie je totiž všude kolem nás. Někdo ji nazývá rekonektivní, někdo reiki a někomu to připomíná kvantovou energii. My jsme ji nazvali elementární, nebo-li základní energií, která tady vždy byla, je a bude.

Jak funguje elementární energie?
Elementární energie funguje na všech úrovních – fyzické, mentální, emocionální i spirituální. Je úžasné pozorovat, jak na lidi působí třeba i během jednoho sezení. Většina z nás však potřebuje přijít dvakrát i třikrát, protože naše tělesné schránky jsou často zaneseny fyzickým a psychickým odpadem natolik, že jedno sezení zkrátka nestačí.
Co je však důležité i po prvním sezení – pomalu si uvědomovat drobné změny, které do našeho života přicházejí. Jsou totiž lidé, jejichž založení je čistě materialistické, a ti nepociťují vůbec nic, ačkoli u nich už dochází ke změnám. A tak tuhle metodu zatratí hned napoprvé a nedostanou se tudíž tam, kde by mohli být.

Kdy dojde k očekávanému vyléčení či odstranění problémů?
K napojení se na léčebné frekvence dojde bezprostředně a energie na vás začne také ihned působit. Problém ale nastává ve chvíli, kdy od léčení očekáváme okamžité výsledky. Elemetární energie totiž sama vyhledává oblast, ve které je nejlepší a nejdůležitější působit, a to se nemusí zcela shodovat s vašimi představami. Proto je dobré po absolvování tohoto způsobu léčení soustředit svou pozornost na drobné změny, které jsou předzvěstí ozdravného procesu ve vašem těle.