Hypnóza


hypnoza
Energie, ať už v přeneseném slova smyslu, nebo v tom pravém, je to, co nás popohání dopředu, ale i to, co nám dělá nebo nedělá dobře teď a tady. Pokud máte velké množství pozitivních pocitů, jako jsou radost, štěstí, soustředění, láska, klid, harmonice, rovnováha, soucit a porozumění, budete mít daleko více energie, protože se v životě zabýváte pozitivními věcmi.

Pokud naopak skrýváte své negativní pocity, jakými jsou strach, žárlivost, závist, netrpělivost, pocit ohrožení, nevyrovnanost, či nenávist, vaše bytost pracuje jen s malým množstvím energie. Ve svém životě se soustřeďujete jen na negativní děje, a to vám ubírá energii.

Mnohdy je ale těžké nemít strach, nežárlit či se necítit v ohrožení. I když si to rozumově vysvětlíme, něco v nás nás zase hodí zpátky. Pak vyzkoušejte hypnózu. Slovník cizích slov vysvětluje hypnózu jako uměle vyvolaný spánek, či stav vědomí změněný sugestivním působením jiné osoby. Tady je však třeba říci, že tenhle stav vědomí nemůže druhý člověk negativně ovlivnit, pokud vy sami nechcete.

Setkávám se s lidmi, kteří mi říkají: „Já se nechám zhypnotizovat a ještě vám prozradím svoje tajné plány a účet u banky. To určitě! Hypnózu v žádném případě nechci!“ K tomu mohu pouze namítnout, že hypnóza alespoň u mě není o „vysvlékání“ vašeho nitra, ale je o „úpravě“ vašeho vnitřního světa podle vašich představ a vašeho myšlení. Já jsem jen zprostředkovatel, který vám v tom pomůže, ale v žádném případě vás neovlivní, protože to hypnotizér opravdu neumí. Povídačky o tom, že vás hypnózou dostanu do stavu, kdy půjdete zavraždit svoji babičku, jsou nepravdivé a neuskutečnitelné. Proto se opravdu nemusíte obávat. Spíš naopak! Vyzkoušejte to a uvidíte, jak se váš nudný život začne měnit!

 

Základní ceny:

  • hypnóza k řešení problémů 60 minut – 700 Kč
  • opakovaná hypnóza (3x během tří měsíců) – 1500 Kč
  • kombinovaná (masáž zad + hypnóza) 60 minut – 700 Kč