Masáže

Toužíte si odpočinout, báječně se uvolnit, zbavit se všech bolestí a napětí? Pak přijďte k nám na masáž. Uděláme vše pro to, aby se vaše tělo i mysl vrátily do stavu jejich přirozené rovnováhy a abyste se po skončení masáže cítili jako znovuzrození. V dnešním světě velmi často postrádáme něhu, blízkost a upřímný zájem druhých, což se pak zpětně odráží v nejrůznějších zdravotních potížích, nikdy nekončící únavě, nedostatku chuti do života, anebo prostě jen pocitu, že nic už nemá smysl… Díky naší masáži v sobě znovu objevíte vnitřní radost, sílu a harmonii a naučíte se naslouchat signálům svého těla, které nejlépe ví, co je pro vás to pravé.

Využití elementární energie, nebo-li základní energie, která tady byla dávno před Edisonem a Teslou, a dnes je znovu objevovaná, například při masáži zad může umocnit to, co právě kladně prožíváte, anebo vám pomoci k zajímavému převratu ve vašem životě.

Můžete si vybrat z několika druhů masáží. Od klasické zdravotně-regenerační, která vám uleví od bolestí, namožených svalů či bolavých zad, přes reflexní masáž chodidel až po kombinovanou masáže s oddechovou hypnózou.

Základní ceny bez využití elementární energie

Všechny masáže mohou trvat i celou hodinu, jejich cena je pak dvojnásobná.

  • relaxační masáž 30 min. – 400 Kč
  • zdravotní masáž (záda a šíje) 30 min. – 400 Kč
  • celková masáž nohou 30 min. – 400 Kč
  • kombinovaná masáž (záda a oddechová hypnóza) – 800 Kč
  • ostatní masáže na základě domluvy – od 300 Kč