Ono to opravdu funguje!

Tak si představte, že jste na pár dnů v lázních, kde jste si zaplatili pobyt i pár procedur. Pak jste si ještě nějakou přikoupli, abyste zjistili, že jedna z oněch přikoupených procedur je ta nejlepší, co jste si mohli dopřát. Rozhodnete se, že si onu proceduru zaplatíte ještě jednou, ale recepční, u které se vše objednává, vám sdělí, že bohužel už nemá ani jedno místečko, kam by vás zařadila. Vzhledem k tomu, že lázně opravdu fungují na principu: “Vyhovíme každému, protože pro nás josu to peníze,” ani na vteřinu nezapochybujete, že opravdu pro vás už není místo.

Pak jdete na kosmetiku, která je součástí vaší objednávky, a celou dobu přemýšlíte, jestli má cenu ptát se kosmetičky a masérky v jednom, zda by přeci jen neměla čas na to, zapnout vám tu lymfatickou masáž. Lymfatická masáž se totiž může dělat přístrojově a i když ruční lymfatická masáž také není k zahození, přístrojová úplně stačí.

Po úvodním rozhovoru, jak jste se těšila na to, až si lehnete na lehátko a necháte se hýčkat jejíma jemnýma rukama, a jak si to počasí stále dělá, co chce, a sluníčko jakoby se na pár dnů odstěhovalo k jiným planetám, vyslechnete také stížnost, že nejvíc zákazníků má dopoledne a pak od čtvrté hodiny až do devíti. Tehdy neví, kde jí hlava stojí. Vy jste na řadě v půl druhé, a tak si v duchu říkáte: Zeptám se jí, vždyť za zeptání nic nedám. Jenže slušné vychování společně s faktem, že vám včera večer recepční přeci říkala, že bohužel dneska je zcela obsazeno, vám v tom brání. A tak pak ležíte dvacet minut s pleťovou maskou a celou dobu se vám honí hlavou, že jste se přeci jen měla zeptat.

A jak to všechno dopadlo? Zeptala jsem se poté, co jsem byla na odchodu a slečna kosmetička mi s úsměvem sdělila, že je to možné, protože teď má jen jednoho klienta, kterého vezme do vedlejší místnosti a vám pustí lymfodrenáž tady.

Poučení tedy zní: Když se chcete na něco zeptat, ačkoli máte předem zaručené inforamce, že to nejde, zeptejte se! Za zeptání opravdu nic nedáte a navíc můžete pouze získat. Ono to tak opravdu funguje!

Leave a Comment

  • (will not be published)


4 − čtyři =